אודות ענבל 

 

היכולת להעביר מסרים הגיעה אליי בערב יום כיפור לפני 15 שנים. אחרי הטיול המשפחתי יצאתי לבד בשעות הערב להנות מהשלווה המיוחדת שיש רק ביום כיפור, מעין התעלות כללית של כל העם. רגע שבו כולם עושים פחות או יותר את אותם הדברים לובשים לבן, מתנקים,מתנתקים,שלווים. בשלב מסוים הרגשתי גל חזק ששוטף אותי בידע, ידיעה חזקה של דברים מעבר להבנה פשוטה. עלו מילים מורכבות ואיתם דחק פנימי למצוא דרך לבטא את השטף. זה היה מלווה בזרמים של התרגשות חזקה ושל משהו אחר שקורה שלא ידעתי להסביר באותה העת. מיהרתי הביתה מרוכזת בדברים שקורים. בגרם מדרגות הרגשתי שאין אדמה מתחת לרגליים, כאילו המחשבה ואני עצמי מרחפים במקום אחר, במקום שלא שלא הכרתי עד אותו היום.

 

כשהגעתי הביתה התיישבתי מתוך אינסטינקט לכתוב את כל בליל המידע שעלה. כעבור כמה שעותבשעות לילה מאוחרתסיימתי מחברת שלמה של מידעים ראשונים. זה היה רק להניח למצב להיות, להעביר כל מילה בהטייה ובאופן המיוחד לה, לנקד אותה נכון ואם צריך להגות אותה בצליל שהיה נדרש ממני להעביר אותה. כל זה הצטרף לתוך מכלול של מידע שלם ועמוק שלא הבנתי את משמעותו. לקחו לי ימים רבים לקרוא שוב ושוב, לנתח להבין לראות את השכבות הרוחניות שמעבר ולהיכנס פנימה לתוך רבדים ועולמות שלא הכרתי מימיי, לא מתוך עצמי ולא מסביבתי. להתמודד עם הפחד של חוסר אונים וידיעה עמוקה של התגלות הקדושה העליונה שכובשת וחושפת את ההשגחה שלא ניתן לסרב או להתעלם ממנה.

 

עד היום אני זוכרת את ההלם הראשון, להבין מה זה היה, מעין בלבול, אבל מצד שני המשיכה  הפנימית שלא ניתן היה לעצרה, זה היה חזק, משמעותי וחסר ערעור. תחילה הייתי מחכה שיתגלו אליי ומדיי חודש הייתי מקבלת מידעים, בלי לפנות ובלי לבקש, אלא רק מהנקודה בה רצו שאדע ואיחשף. ברגע שזה היה מגיע הייתי עוזבת הכל ורק כותבת את הנמסר. לא משנה מה הייתי עושה באותו הרגע - הייתי עוזבת הכל ורצה לכתוב. עם הזמן הקשר עם המלאכים שממעל התהדק והתייצב ותפס נפח רציני והתחיל להגיע מדי שלושה ימים. אחרי בדיקות, תרגולים,ספקות אישייםשלי בדקתי, התחבטתי ובחנתי את הדבר, נוצר חיבור שהפך לחלק מהנשימה ומההוויה שלי עצמה. נחשפתי למידעים ממקורות עם ישראל ולניבים שמעולם לא ידעתי את קיומם, למידע קבלי שלא עסקתי בו לפני כן ולידע על סביבתי שלא יכולתי אפילו לדמיין. 

 

המידעים הפכו שופעים מורכבים, בעלי פנים פנימיות עמוקות ומשמעותיות, נושאים מידע אישי עמוק שמהווה חלק מהכלל ומביא להעצמה משמעותית עבור כל נשמה שמבקשת לדעת, כמובן שכשהקשר התהדק התאפשר לי לשאול שאלות ולהגיע לידיעה ממוקדת של נושאים ושאלות. לתמיד נשמרת חופש הבחירה על אף ההכוונה, קדושת הנשמה חופש הדעת וחוכמתה האישית מתוך כבוד ואהבה ושמירת פרטיותה וצנעתה. נחשפתי לתקשור ברמה של ידיעה עמוקה ללא כל שימוש בעזרים חפצים או אחר, רק מתוך ידיעה עמוקה שאין לה מראה גוף פיזי אלא התלבשות  בצירופי מילים בעלי משמעות וחשיבות הדיוק בהם.

 

אין מילים לתאר את הדרך שהדברים התפתחו ונגלו רחוק מכל דבר שיכולתי לדמיין ואת הדרך שעוד אני מאמינה נמצאת לפניי. הידיעה את ההשגחה העליונה על כל נשמה באשר הינה ועל כמות הידע שנמצא ממתין לכוון אותנו בדרכינו, על כוח רוחני טהור שמנקה לבבות ומחשבות, ומחדש את הנפש להסתכלות חדשה ומיטיבה על ראיית הטוב וגדלות הנפש מתוך כך. ימים כלילות פעלתי ועבדתי להעביר מידעים שכיום ארוכים מאוד שנפרסים על עמודים רבים ודורשים הסברה מרובה, מתוך ידיעת טוהר השליחות ושמירה הדוקה עליה. כעת אני יודעת שהמשמעויות הנסתרות נושאות רבדים רבים ומתגלים אט אט בפרספקטיבה של שנים כדרך של נבואות נסתרות בתוך הכתובים.

 

זכיתי לדעת את דרך מלכות שמיים מתוך הנחייה עליונה ונקייה ללא כל מגע ידי אדם וכוונה עצמית. לשמור תמיד על הגבולות להעביר את המידעים כפי שנמסרים ללא כל נגיעה ודיעה עצמית ללא כל התערבות, להניח את עצמי בצד ולהעביר את המידע שנדרש נקי טהור ומקודש.

10644517_649182208533827_307779718627510
מילה של מלאך.jpg
מתקשרת תקשור מתקשרים תיקשור

ענבל מינין מתקשרת